Door een staking bij bpost kan je online bestelling op dit moment iets langer onderweg zijn dan voorzien. Dringend iets nodig? Onze winkels ontvangen jou met open armen!
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
Door een staking bij bpost kan je online bestelling op dit moment iets langer onderweg zijn dan voorzien. Dringend iets nodig? Onze winkels ontvangen jou met open armen!
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Het geheime leven van Coco Pinchard E-BOOK

Robert Bryndza
E-book | Nederlands | Coco Pinchard
€ 9,99
+ 9 punten
Uitvoering
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

Deel 1 in de Coco Pinchard-serie van multitalent Bryndza

Ha Chris, heb je een goede kerst gehad? Ik niet.

Ik kreeg de volgende cadeaus:

• Marlboro Lights. Ik weet niet wat treuriger is: dat mijn zoon sigaretten als mijn kerstcadeau heeft gekocht, of dat ik ze op mijn verlanglijstje had gezet.

• Corrigerend ondergoed.

• Drie paar dikke zwarte kousen en een fles antimuggenspray, aan elkaar getapet. ‘Voor je spataderen,’ fluisterde Meryl. Ik neem maar aan dat ze de kousen bedoelde.

• Een iPhone, waarover later meer.

Coco Pinchard is net veertig geworden en ze voelt zich fantastisch. Haar langgekoesterde droom om schrijver te worden is in vervulling gegaan met de publicatie van haar debuut. Haar zoon Rosencrantz gaat naar een prestigieuze theaterschool in Londen en haar man Daniel lijkt verliefder dan ooit.

Maar dan treft ze Daniel in bed aan met een onbekende vrouw, flopt haar debuut en vliegt Rosencrantz compleet uit de bocht. Het positieve toekomstbeeld moet een beetje worden bijgesteld. Gelukkig heeft ze net een nieuwe telefoon gekregen waarop ze volop gedachten uit kan wisselen met haar beste vrienden Christopher, een neurotische socialite, en Marika, een schooljuf met een licht drankprobleem. Zij steunen haar door dik en dun, zeker als Coco tegen alle verwachtingen in de onwaarschijnlijk knappe Adam tegenkomt… Misschien brengt dit rampjaar haar toch meer dan ze had verwacht?

Goodreads-lezers zijn gek op Coco Pinchard

‘Wat een traktatie is dit boek. Je gaat van alle personages houden.’ ***** Susan

‘Heerlijk grappig en hartverwarmend. Van dit boek gaat de zon schijnen: ik kan het niet warm genoeg aanbevelen.’ ***** Sarah

‘Een hilarische rollercoaster van een roman. Dit is er echt een voor de fans van Bridget Jones. Ik heb gehuild van het lachen.’ ***** Aditi

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
320
Taal:
Nederlands
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789402323917
Verschijningsdatum:
2/06/2024
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Digital watermarking
Formaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 9 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.