• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

ADHD als excuus voor misstappen

Gebaseerd op ervaringen van de auteur

Piet Aarts
Paperback | Nederlands
€ 19,95
+ 39 punten
Levering 2 à 3 werkdagen
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

De hoofdpersoon is impulsief, onrustig, kan zich moeilijk concentreren, heeft slaapproblemen, stort zich in allerlei avonturen en speelt met de dood.

We omschrijven de gebeurtenissen en vragen ons af, hoe het zit met zijn vrije wil en verantwoordelijkheden. Is zijn gedrag te verklaren?

Samen met zijn vrienden onderneemt hij allerlei avonturen. Tijdens hun eerste survivaltocht gaan ze de natuur in, zonder eten en drinken mee te nemen. De verschillen tussen de vrienden komen, tijdens deze overlevingstocht, tot een climax.

De verhalen zijn gebaseerd op ervaringen van de schrijver. Hij kijkt terug en vraagt zich af, of hij het ADHD stempel ten onrechte gebruikt heeft als excuus.

Wat komt er van hem terecht? Belandt hij in de criminaliteit, rond hij een opleiding af, vindt hij een passende baan, een partner en komen er in de loop der jaren opmerkelijke veranderingen in zijn gedrag?

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
156
Taal:
Nederlands

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789465200804
Verschijningsdatum:
12/02/2025
Uitvoering:
Paperback
Afmetingen:
155 mm x 235 mm
Gewicht:
279 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 39 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-bookactie april
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.